В. Пацкан: у нинішній Раді більшість відповідала лише за пограбування країни кланом Януковича

Опубліковано:

Закарпатський народний депутат від фракції “УДАР” вважає, що шкодувати за нинішнім скликанням парламенту нічого, тому що парламентська більшість у ньому завжди відповідала лише за законодавче прикриття грабежу країни. 

Про це політик написав на своїй сторінці в фейсбуці: 

“Більшість – це відповідальність. У нинішньому парламенті, насправді, була лише одна більшість, яка відповідала за законодавче прикриття цинічного пограбування країни кланом Януковича і розбудови диктатури “Сім'ї”.

Іншої, справжньої більшості, яка б працювала не проти, а на інтереси держави, я не знаю у Раді поточного скликання ні до, ні після 21 лютого. Були виключно лише попутчики, які рятуючи власну шкуру, у час коли на вулицях Києва розстрілювали людей, вчепились за останню сходинку потягу, який вже відходив від перону “Межигір'я сортувальна”.

Ці попутчики і сьогодні гальмують рух країни у напрямку європейських цінностей, щоразу смикаючи стоп-кран у надії, якщо не повернутись остаточно, то як мінімум ще трохи побуксувати на коліях корупції, казнокрадства, бюрократії та хабарництва. І якщо ми хочемо таки вирулити на шлях змін, ми мусимо не тільки змінювати машиністів і колії, але й позбутися цього баласту з доступом до стоп-крану!”


Про Захід