Шахраї “розмитнювали” автомобілі за 200 дол. США

Опубліковано:

Прокуратурою області скеровано до суду кримінальне провадження, стосовно 39-річного митного брокера та його 31 – річної спільниці, які обвинувачуються у одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 369-2 КК України). Виданню “Про Захід” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області

Досудовим розслідуванням встановлено, що брокер, володіючи інформацією про те, що його клієнти в подальшому планують розмитнювати транспортні засоби запропонував їм “посприяти” у вирішенні питання щодо пришвидшеного та безперешкодного митного оформлення автівок, оскільки він може вплинути на державних інспекторів митного посту, щодо прийняття останніми позитивного рішення.

Таку “допомогу” брокер обіцяв надати за умови сплати окрім обов'язкових митних платежів та вартості послуг брокера, ще і додаткових 200 доларів США та 600 гривень неправомірної вигоди.

Наразі, кримінальне провадження вже скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково:
санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України, передбачає покарання у вигляді штрафу від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, із спеціальною конфіскацією.


Про Захід