В Ужгороді є “будинок з привидами” (ФОТО)

Опубліковано:

 Ось так виглядає сьогодні будинок №1 по вулиці Підгірній в Ужгороді. У народі його вже називають “будинок з привидами”, за його страхітливий зовнішній вигляд, швидше за все. Розмови про реконструкцію фасаду цього будинку ведуться вже давно, але зараз процес зрушився. Міська влада виділила гроші на ремонт, частину коштів зібрали мешканці. За інформацією Віктора Щадея, будинковий комітет сам знайшов виконавця робіт і сам буде контролювати процес. Про це на своїй сторінці у Фейсбука написав Сергей Денисенко.
Мешканці будинку кажуть, що фірму порадив головний архітектор міста. За словами очевидців, на зустріч з мешканцями представник фірми приїхав на “лексусі”, проект і кошторис не показував. Сьогодні з ранку робітники розпочали встановлення лісів. І вигляд цих лісів поки не вселяє довіри до професійного рівня фірми-виконавця. У зв'язку з цим виникають питання:
1. Чи проект реконструкції, хто його робив і хто схвалював?
2. Хто з фахівців контролюватиме роботи? Тому що контроль робіт мешканцями будинку – це навіть не смішно.
3. Цікаво подивитися і кошторис проекту. Покрита вона повністю? Або роботи почнуться і стихнуть на половині, коли закінчаться гроші?
І звичайно цікаво дізнатися, що це за фірма-виконавець і подивитися її портфоліо. Будемо шукати, кому поставити ці запитання.


Про Захід