Ще 2 закарпатці відправилися в зону АТО

Опубліковано:

 Сьогодні, 29 серпня, для виконання завдань щодо захисту єдності держави в рамках проведення антитерористичної операції на Схід України відбули чергові берегівські міліціонери.
Берегівські правоохоронці майор Віктор Матьола та капітан Денис Теляєв вранці виїхали в зону антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей для тог,о щоби замінити там своїх колег, які вже протягом місяця несуть службу на блокпостах в Донецькій області.
Керівництво Берегівського районного відділу та УМВС в Закарпатській області зробило все можливе, аби належним чином забезпечити міліціонерів засобами індивідуального захисту, озброєнням, боєприпасами, продовольством, речами першої необхідності.
Відправлення до місця призначення відбувалося на плацу біля управління внутрішніх справ в м. Ужгород, де до правоохоронців звернувся очільник обласного управління полковник Сергій Шаранич: “Бажаю вам сил і наснаги, мудрості та мужності, аби з честю виконати поставлені завдання і щасливо повернутися додому” після чого кожного бійця поблагословив отець Іван.
Разом з тим начальник Берегівської міліції Микола Куриця зауважив, що черговий раз міліціонери Берегівщини відправились в зону АТО для забезпечення охорони громадського порядку, з гідністю виконувати всі поставлені завдання, вміло використовувати свої професійні навики для врегулювання конфлікту та захисту українського народу.
Провести синів та чоловіків у далеку дорогу прийшли близькі та родичі правоохоронців.

Яна Денисюк
Берегівського РВ УМВС


Про Захід