Закарпатці можуть купити марихуану через Інтернет

Опубліковано:

 На сайт, який пропонує користувачам замовити насіння наркотичних рослин, випадково натрапив журналіст “Про Заходу”. На порталі можна знайти понад сто сортів канабісу, кожен з яких має свою ціну: від 2 до 14 доларів (кількість насінин у кожного сорту різна)
Власники цього “Інтернет-магазину” обіцяють доставку у будь-яку точку світу, а якщо ви українець і замовили більше, ніж на 100 гривень, то ще й бонус буде – безплатна доставка.
Цікаво, що наркотичне насіння пропонують використовувати у якості … сувеніру:
“Усе насіння конопель замовлені в нашому інтернет – магазині
можна використовувати у різних цілях, однак ці цілі не повинні суперечити законодавству країни, в якій знаходиться покупець, оскільки правовий статус насіння канабісу різний у різних країнах, і ми не можемо відстежувати всі зміни в законодавстві кожної конкретної держави. У більшості країн світу вирощування насіння конопель з метою отримання марихуани є кримінально караною дією. Проте насіння канабісу можна використовувати як сувенір і це не протизаконно” – пишуть на головній сторінці.

У біжучому рядку сайту пишуть: “Вас чекає море позитиву. 100% приватність покупки. 100% якість насіння. Швидка доставка”.

Крім того, кожен користувач, який знаходиться на сайті, автоматично погоджується з правилами:
“Знаходженням на нашому сайті ви підтверджуєте, що Вам вже виповнилося 18 років і Ви є повнолітнім. Усе насіння конопель Ви купуєте тільки для сувенірних і науково-дослідних цілей. Надана нашим сайтом і його співробітниками інформація про вирощування, вживання й ефектах рослин заснована на ботанічних дослідженнях, традиціях та історії використання різними народами і не повинна розцінюватися як пропаганда і рекомендація до вживання. Вся інформація про товари, розміщені в нашому магазині, несе тільки науково-енциклопедичний характер. Магазин не несе жодної відповідальності за неправомірне використання наших товарів. Нагадуємо, що культивування Коноплі (канабісу), є адміністративно та кримінально караним на території більшості країн світу. Все у Ваших руках”.

До речі, в описі кожного сорту є інформація про те, скільки грам сухої рослини можна отримати.

“Про Захід”


Про Захід