Важлива інформація для перевізників

Опубліковано:

Чопська митниця Міндоходів та митниці в інших регіонах України, у разі звернення перевізників, зареєстрованих у Донецькій та Луганській областях, здійснюють оформлення та видачу свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами. Порядок видачі таких свідоцтв затверджено наказом Міністерства фінансів України від 9 жовтня 2012 №1064. Про це йдеться у листі Державної фіскальної служби України від 22 серпня 2014 року № 2185/6/99-99-24-01-08-15.

Такі заходи здійснюються у зв'язку з частково обмеженою роботою в Луганській та Східній митницях. Через це суб'єкти господарювання – перевізники, які зареєстровані у цих двох областях, не мають змоги отримати свідоцтво про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (Конвенція МДП) 1975 року, під митними печатками та пломбами.

Крім того повідомляємо, що у зв'язку з проведенням бойових дій в безпосередній близькості та на території пунктів пропуску для автомобільного сполучення “Успенка” та “Новоазовськ” Східної митниці Міндоходів на цей момент тимчасово припинено пропуск та митне оформлення осіб, товарів і транспортних засобів.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід