Перечинські рятувальники отримали подарунок від польських колег

Опубліковано:

 Днями перечинські рятувальники отримали в подарунок одяг та спеціальне спорядження від своїх польських колег.

В рамках Міжнародної зустрічі міст-побратимів м. Перечин та м. Глогова Малопольського (Польща), яка відбулася за участі міського голови м. Перечин Мирослави Гуранич та голови м. Глогова, комендантом стражів-пожежників Гміни Глогова Малопольського Маріаном Бак українській стороні передали пожежний одяг та спорядження для рятувальників ДПРЧ- 1 м. Перечин.

Минулого тижня Мирослава Гуранич в офіційній обстановці передала рятувальникам п'ять комплектів бойовок, сім касок, 17 ременів та 10 карабінів,а також 10 плащів та три пари резинових чоботів для потреб оперативно-рятувальної служби Перечинського району.

Таку допомогу пожежниками з Польщі було надано вже вдруге, чим і підтверджено справжню багаторічну дружбу та бажанням допомогти своїм українським колегам.

Рятувальники пожежної першої Державної пожежно-рятувальної частини подякували коменданту стражів-пожежників Гміни Глогова Малопольського Маріану Бак за надану допомогу та висловили сподівання на поглиблення зв'язків у питаннях транскордонного співробітництва у сфері цивільного захисту та взаємної допомоги, – повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.


Про Захід