В Іршаві вшанували загиблих військовослужбовців (ФОТО)

Опубліковано:

 22 червня – моторошна дата в історії України, в житті мільйонів людей. Це день початку війни проти Радянського Союзу. Згідно указу Президента із 2000 року – це день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

 

Вчора в Іршаві, біля пам'ятника воїнам-визволителям, ветерани, громадськість, працівники держустанов поклали квіти та запалили свічки пам'яті.

Настоятель Петро-Павлівського православного храму о.Василій Ігнат відслужив заупокійну панахиду за героями, котрі віддали свої життя за Батьківщину, полягли на полях бою.

Як відзначив міський голова, щорічно громадськість вшановує загиблих, але цьогоріч, як ніколи, кожен розуміє, що таке війна. У мирний час у нашій державі полягли юнаки Небесної сотні, буквально кілька днів тому, під час бойових дій на Сході, Закарпаття втратило 4 героїв. Військовики, учасники антитерористичної операції, молоді хлопці, проливають кров щодня захищаючи кордони своєї країни, захищаючи спокій її громадян.

“Герої, котрі віддали найцінніше – своє земне життя, житимуть вічно у пам'яті свого народу”, – наголосив о.Василій.

Нехай Бог подарує силу та мужність нашим солдатам, нехай принесе спокій на нашу землю, щоб не лилися сльози, дітей, матерів та дружин, – закликали ветерани, котрі пройшли крізь пекло ІІ світової війни.

 

 

Про Захід