На берегівському Будинку культури знову майорить18-метровий український стяг (ФОТО)

Опубліковано:

 До Дня Прапора та Дня Незалежності України активісти у Берегові розташували великий 18-метровий український прапор на фасаді Будинку культури. Отримали на це дозвіл з боку міської ради та міського голови З.Бабяка. Повідомляє Мukachevo.net

Однак через кілька днів вночі прапор з фасаду будівлі щез. Виявляється у мерії вирішили, що після свят українському прапору в центрі Берегова робити нічого. Однією з причин назвали нібито аварійність скляної вітрини, яку прапор собою прикривав. Такі дії мерії обурили багатьох місцевих мешканців, які вважають, що державний стяг ніяк не міг зіпсувати старого сірого подряпаного фасаду будинку культури.

На останній сесії міської ради було зачитано звернення мешканки міста Тетяни Вовкунович, яка пропонувала залишити закріпленим на будівлі Будинку культури 18-метровий прапор України до завершення бойових дій в зоні АТО. Адже прапор викликає почуття патріотизму, єдності та гордості за нашу державу та наших захисників, які воюють на сході України. Однозначно підтримала цю пропозицію фракція Єдиного Центру.

Натомість Золтан Бабяк зачитав також інше звернення – від культурної угорської організації за підписом Ласло Зубанича. Той пропонував встановити поруч з стягом України – національний прапор Угорщини. Але цю пропозицію депутати не підтримали – адже мова наразі йде про патріотизм та підняття духу саме тих, хто вболіває за Україну.

Врешті-решт міський голова погодився, аби український прапор було повторно вивішено на будинку культури. Але чи залишиться він там до закінчення бойових дій в зоні АТО, ще невідомо.

Адже в мерії вже розробили план встановлення на місце прапора “патріотичного баннера”. На останній, мабуть, кошти знайдуться. Хоча що може бути патріотичніше за прапор країни, в якій живеш?

 


Про Захід