В УжНУ до навчального року із свіжим ремонтом

Опубліковано:

 До 1 вересня на факультеті здоров'я людини УжНУ підготувалися: повністю відремонтували аудиторію № 18, а також реабілітаційний центр. Відтепер це факультетське приміщення має проектор і підходить не тільки для навчальних занять, а й наукових конференцій. У реабілітаційному центрі теж виконали капітальний ремонт, поставили сучасні масажні столи й відкрили ще одну мультимедійну аудиторію.

Вікна, підвіконня, проектор, а також проводка з лампами в аудиторіях нові. З попередніми фотографіями приміщень до оновлення краще не порівнювати – ремонт капітальний.

Відремонтована аудиторія
У реабілітаційному центрі теж довелося повністю замінити систему опалення. “Найбільше досягнення тут – трисекційні столи, які мають рухомі частини з обох кінців – для голови і ніг. Стаціонарні масажні столи не мають такої переваги. Ми вдячні спонсорам за допомогу в облаштуванні центру. Відтепер студенти зможуть навчатися тут, практикувати здобуті навички і допомагати в реабілітації тим, хто її потребуватиме”, – розповідає декан факультету здоров'я людини Олена Дуло.

Мультимедійна аудиторія
Громадська організація Асоціація масажистів України, яка створена на базі кафедри фізичної реабілітації, має намір надавати благодійну допомогу різним верствам населення. Розпочнуть, імовірно, з дітей-інвалідів, сиріт. Пізніше планують оздоровлювати й університетських працівників за мінімальну оплату.

Невдовзі облаштують і територію навколо будівлі: планують поставити тренажери, а також підготувати місця для відпочинку студентів і викладачів.

Наталія Каралкіна


Про Захід