Хустянин крав метал із залізничної колії

Опубліковано:

 Правоохоронці лінійного відділу на станції Чоп розкрили крадіжку елементів верхньої будови колії на перегоні “Тячів-Тересва”. Збитки по даній крадіжки становлять понад 31 тисячу гривень.

У липні цього року на даній ділянці залізничної колії було виявлено два факти демонтажу підкладок марки КБ-Р65 в кількості 180 штук з комплектами кріплення до них. Правоохоронцями було проведено комплекс заходів щодо виявлення даної особи. Уже через нетривалий час правоохоронці отримали інформацію про особу. Ним виявився 39-річний мешканець Хустського району, раніше судимий за крадіжки.

 

Демонтувавши залізничний метал, чоловік вирішив його заховати, адже кількість його була велика і сам він не міг впоратись, аби здати на металобрухт, тому переніс його неподалік у поле. Опісля попросив одного чоловіка перевезти гужовою підводою металобрухт. Коли вони приїхали на місце чоловік побачив, що це не просто металобрухт, а деталі залізничної колії. Дані деталі він відмовився перевозити та після чого по дану подію повідомив працівників міліції.

Правоохоронці одразу прибули на місці події, де у полі було виявлено усі 180 штук підкладок з кріпленнями. Відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за статтею 185 КК України “Крадіжка”.

УМВС України на Львівській залізниці


Про Захід