“Свобода” вважає, що ужгородські депутати засиділися в своїх кріслах

Опубліковано:

 Ужгородські свободівці вимагають проведення перевиборів мера міста.
29 серпня 2014 року відбулось засідання Ужгородської міської ради, на якому піднімалось питання про відставку чинного секретаря міськради, а отже і в.о. мера міста. Таке рішення не було прийняте із-за нестачі голосів. Свободівці були присутніми на засіданні, для уникнення провокативних дій.

Сьогодні у міській раді було винесено на таємне голосування питання про відсторонення від посади секретаря міської ради і водночас виконуючого обов'язки мера Ужгорода, Щадея Віктора Івановича. Із усіх присутніх депутатів проголосувало 31, з них 29 бюлетенів за відставку, 1 – утримався, 1- проти такого рішення. Тобто, силам колишньої Партії Регіонів не вистачило два голоси для прийняття такого рішення. Проте, присутні у приміщенні хлопці спортивної зовнішності всіляко провокували громадян та закликали депутатів до голосування.

Після оголошення результатів голосування виконуючого обов'язки мера спробували захопити ці молодики. Такий стан справ спонукає міську організацію ВО “Свобода” вимагати від Ужгородської міської ради саморозпуску та проведення позачергових виборів депутатів до міськради та одночасно в мери міста.

“Боротьба між кланами колишніх регіоналів в змові із Сергієм Ратушняком , Іваном Волошиним та кланом Балог – нічого не змінює. Окрім того, що по черзі дориваються до владного корита з ресурсами та спекулюють зібранням громади з різних сторін. Голос ужгородців повинен звучати через вибори, а не прориватись крізь спини проплачених молодиків. Адже це єдиний інструмент, що дозволяє провести люстрацію влади, яка є на часі.

Саме так громада може висловити довіру своїм новим представникам у органах місцевого самоврядування. На фоні війни, що триває на Сході такі одіозні дії реваншистських сил виглядають як зрада Україні, нехай покажуть свій запальний патріотизм на полі бою з агресором”, – розповів про ситуацію заступник голови Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”, Ігор Ващенко. Та додав: “Цікаво, скільки повісток вручено депутатам міськради? Та чому вони були проігноровані”.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”


Про Захід