“Не допустити повернення регіоналів до влади!” На завтра в Ужгороді запланували “контрреволюцію”

Опубліковано:

Громадський конвент міста Ужгорода закликає громадян прийти завтра на 9:45 під стіни Ужгородської міськради, щоб не допустити звільнення з посади секретаря-міськради-в.о. міського голови Віктора Щадея та не дозволити таким чином реваншуватися колишнім представникам “партії регіонів”.

Відповідну заяву конвент поширив в групі “Євромайдан Ужгород”: 

Заява Громадського конвенту щодо завтрашньої сесії Ужгородської міської ради

В час, коли путінський фашистський режим розгортає війну проти України, коли щодня гинуть десятки найкращих синів і дочок нашого народу, в Ужгороді продовжуються кулуарні ігрища, метою яких є захоплення влади для подальшого грабунку нашого міста.

Колишній міський голова Погорєлов, регіонали та пристосуванці різних мастей мають намір на завтрашній сесії просунути на посаду секретаря міськради-в.о. міського голови одіозного регіонала, поплічника Ледиди та Погорелова – Віктора Феєра!

Незважаючи на те, що сьогоднішній в.о. міського голови, м'яко кажучи, не викликає захоплення, ми твердо переконані, що зараз не час розбіркам, змінам одних тимчасових на інших і дестабілізації ситуації в місті.

Закликаємо всіх свідомих ужгородців прийти завтра на сесію і не допустити повернення регіоналів.

ЗБІР о 9.45 на площі Поштовій!

P/S: уже півроку Ужгород не має міського голови, а депутатський корпус міськради дискредитований остаточно. Абсолютна більшість депутатів цілком заслужено викликають у людей лише огиду та омерзіння.
Ужгород, як і все Закарпаття потребує дострокових місцевих виборів – повного очищення та оновлення влади!!!


Про Захід