Чеська Республіка організувала на Закарпатті конкурс “Мій рідний край”

Опубліковано:

Його організаторами є край Височина Чеської Республіки, департамент освіти і науки, молоді та спорту ОДА та Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. У четвер роботи подані на конкурс оглянула делегація з чеського краю, яка в ці дні перебуває на Закарпатті.
Конкурс проведено серед учнів – гуртківців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів 16 міст і районів області віком 7 –10 років. В цілому у конкурсі взяло участь більше 2 тисяч дітей . 160 робіт – переможців міського та районного етапу конкурсу представлено на обласній виставці. Серед них –учні Ужгородської ЗОШ №3, Виноградівської ЗОШ №8, Свалявської ЗОШ №1 імені Т.Г.Масарика, Родниківського НВК Свалявського, Лавзещинської та Стримбівської ЗОШ Рахівського району та ряду інших, у яких реалізовано спільні інвестиційні проекти.
Він пройшов у два етапи – протягом травня і червня – на рівні районів (міст), а в серпні-вересні – на обласному рівні. За підсумками районного (міського) конкурсу відібрано по 10 кращих робіт на обласний етап – виставку, яка влаштована у фойє ІІ поверху Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості “Падіюн”. Її уже побачили учасники серпневої обласної конференції вчителів та вихователів, яка проходила за участі керівництва області. Виставка тут демонструватиметься протягом вересня-жовтня цього року.
Пропонується підсумки обласного етапу конкурсу провести урочисто у жовтні за участі гетьмана краю Височина Їржі Бєгоунека та голови Закарпатської обласної ради Івана Балоги під час візиту делегації краю Височина на Закарпаття.

Прес-служба облради


Про Захід