“Скала” не встояла перед закарпатцями

Опубліковано:

З другого туру розпочали сезон молодіжний склад “Говерли” U-19 матчем проти однолітків зі стрийської “Скали”
Господарі поля з перших хилин заволоділи ініціативою, а на четвертій хвилині втілили свою перевагу в забитий гол. Невідпорним для кіпера стриян виявися удар Крістіана Сегедія.
Далі гра трохи вирівнялася й практично проходила в центрі поля без особливих загострень. Атаки обривалися ще на підступах до карних майданчиків обох команд. Наприкінці першого тайму гості намагалися піти в роздягальню з рівним рахунком, однак надійно зіграв Юрій Пахомов.
Друга половина зустрічі вже пройшла за мінімальної переваги “Скали”, господарі свідомо віддали гостям центр поля, а самі обрали тактику вичікування на разючі контратаки. Й така тактика цілком себе виправдала, щоправда моментами вболівальникам довелося похвилюватися через гострі атаки “Скали”. Проте завдати завершального удару завадили наші оборонці, а на останньому рубежі практично бездоганно діяв Погоріляк. Слід відмітити й наших новачків Василя Бецу та Дмитра Міхнєва, які добре відпрацювали в захисній ланці. Переможну крапку в матчі вже на завершальній доданій хвилині гри поставив Віктор Гей, який спочатку головою намагався замкнути фланговий навіс від партнера – воротар “Скали” відбив удар, однак м'яч на лицевій лінії знову підібрав Віктор і з досить гострого кута “розстріляв” воротаря стрийської команди. Тож 2:0 – перша перемога й чудовий подарунок мукачівцям напередодні дня міста. Окрім того, наша команда виходить на перше місце в турнірній таблиці, пише Роман Сенишин, Інформаційний відділ ФК “Говерла”.
“Говерла” U-19 (Ужгород) – “Скала” (Стрий) U-19 – 2:0 (1:0)
Голи: Сегедій 3, Гей 90+4
“Говерла”: Пахомов – Буксар, Ряшко (к), Махнєв, Беца – Гей, Павлич, Сегедій (Ковня 69), Варваринець В., Тома, Нурієв (Коваль 46).
Запасні: Погоріляк, Варваринець І., Рацин, Костак, Шольц.
Тренер: Валентин Слюсар
“Скала”: Фіяло – Домальчук, Миєв, Стасишин (Заторський 62), Заїменко, Мистирюк, Товстопят (Воробець 69) Заїченко (Баранов 46), Маляренко, Квич (Іванченко 46, Корчемкін 80), Заїким (Михалюк 70).
Запасні: Герич
Тренер: Павло Кікоть