23 червня в Ужгороді говоритимуть про дитячий алкоголізм

Опубліковано:

 У понеділок, 23 червня, о 10.00 у малому залі Ужгородської міської ради відбудеться прес-конференція, присвячена результатам проекту “Здоровий спосіб життя без алкоголю”. Проект спільно ініціювали Ужгородська міська рада та ЗОГО “Міцна родина”. Упродовж двох тижнів у всіх школах Ужгорода волонтери розповідали школярам про шкідливий вплив спиртного і наслідки алкогольної залежності. Про це виданню “Про Захід” повідомила прес-служба Ужгородської міської ради.

Громадські активісти також провели анонімне анкетування, аби з'ясувати, скільки підлітків вживає алкоголь і як вони до цього ставляться. На прес-конференції озвучать результати анкетування і обговорять ситуацію зі вживанням спиртного серед школярів. Також громадські активісти презентують соціальний відеоролик про переваги здорового способу життя.

За розпорядженням в.о.міського голови в Ужгороді розпочали вечірні рейди, мета яких – заборонити продаж алкоголю неповнолітнім. Відтак на прес-конференції прозвітують, як борються з порушниками, скільки адмінпорушень зафіксували і як планують популяризувати здоровий спосіб життя без алкоголю в Ужгороді. У прес-конференції візьмуть участь: Маріанна Ісайська, голова ЗОГО “Міцна родина” Оксана Бабунич, начальник управління освіти Ужгородської міської ради Василь Кручаниця, головний лікар Закарпатського обласного наркологічного диспансеру Початок заходу: 23 червня о 10.00. Місце проведення: малий зал Ужгородської міської ради. Запрошуємо всіх представників ЗМІ.

Про Захід