Берегівський будинок культури приведуть до ладу

Опубліковано:

26 серпня відбулось засідання комісії по техногенній безпеці та надзвичайним ситуаціям, на порядку денному якої розглянули 3 питання. Повідомляє “Панорама Мукачева”

Першим розглядали питання передачі газопровідної труби, якою користаються мешканці районів Бучі, геологоекспедиції, консервний завод. Так, Василь Кондрич, директор ТОВ “Берегово хліб”, скаржився, що колись його підприємство проклало трубу, яку наразі за вимогою ПАТ “Закарпатгаз” повинен привести до ладу та безкоштовно передати на обслуговування. Оскільки вирішення цього питання з початком опалювального сезону є вкрай важливим, то в найкоротші терміни планується провести обговорення, де буде складено протокол намірів усіх сторін.

Далі обговорили нинішній стан вітрини міського Будинку культури. За результатами акту обстеження, скло вітрини знаходиться в аварійному стані і становить загрозу. Спираючись на вищевказане, найближчим часом стару конструкцію демонтують та встановлять нову.

Останнім, та не менш важливим, питанням була скарга берегівчан, які живуть біля заводу “Інтерсорс”. Жителі прилеглих вулиць нарікають на нестерпні шум та пил, які продукує це підприємство. З цього приводу заслухали висновки СЕС, де йшлося про те, що на момент здійснення замірів фахівцями нормативи завод не порушує. Однак, як було зазначено, “Інтерсорс” працює аритмічно: то збільшує потужності, то зменшує. І, фактично, берегівчани з ранку і до ночі чують гул підприємства, а пил осідає на їх подвір'ях. Скаржники зазначають, що проти самого заводу та його працівників вони не виступають. Вони вимагають перенесення нинішньої невдалої дислокації виробництва подалі від їх домівок. Було зазначено, що поки власник заводу повинен контролювати заміну спеціальних фільтрів, що зменшило б об'єми осаду. Також вирішено з приводу питання “Інтерсорсу” звернутися до обласної прокуратури, екологів.


Про Захід