Що думають ужгородці про можливу відставку Щадея? Опитування

Опубліковано:

Як відомо, п'ятниця 29 серпня може стати останнім днем на посаді секретаря ужгородської міськради та в.о. керівника міста для Віктора Щадея. Питання про недовіру йому стоїть на першому місці в порядку денному засідання сесії.

А напередодні Про захід вирішив поцікавитися в самих ужгородців, як вони ставляться до такого повороту подій і як оцінюють діяльність Щадея на посаді. Відповіді вийшли дуже різноманітними.

 Марія Олександрівна, пенсіонерка:
“Справжньої міської влади не відчувається вже роками, я пенсіонерка, і бачила багато у своєму житті. Займають, продають землю. Порядку зараз нема взагалі, законів ніхто не дотримується. Про Віктора Щадея я не знаю майже нічого. Чула, що косив на Набережній, оце й усе. Хоча, може, це і на краще, що по ганого про нього не кажуть: значить, не бандит. Певно, йому треба час, щоб зробити 

щось у місті”

П. Василь:
“Віктор Щадей мені завжди подобався: молода, активна, амбіційна людина. Робить, старається… Щоправда, не завжди виходить у нього. Ну, не знаю, чи це його провина, чи, може, через те, що у державі зараз дуже скрутно… Напевно, місту все-таки треба сильнішу людину”.

 

Мар'яна, студентка:
“Мені Віктор Щадей як мер дуже подобається, і крім нього, я поки що нікого на цій посаді не уявляю. Він відкритий до нових ідей, молодий, прогресивний. Скажіть, ви хоч раз бачили колишнього мера на велосипеді? А Щадей їздить! Його часто можна зустріти на вулицях міста… Це доводить, що людина цікавиться справами Ужгорода, хоче тут щось зробити, а не просто набиває свої кишені”.

П.Оксана, вчитель:
“Віктор став в.о. мера тільки тому, що тоді не було іншої реальної кандидатури. Всі чекали, що за деякий час відбудуться вибори, і головою міськради стане інша, досвідченіша людина. Але ось скільки місяців минуло, а він далі на посаді… Я не знаю, чи доцільно депутатам голосувати за те, щоб він пішов, бо не сильно розбираюся у цій ситуації… Він гарно себе показує, старається щось робити, але мером я все-таки бачу досвідченішу людину. Думаю, він ідеально підійшов би на цей пост, але років через десять”

Володимир:
“Я думаю, що на цій посаді має бути людина, про яку ужгородці знають. От мені, наприклад, про Віктора Щадея, взагалі нічого не відомо. Я навіть не знаю, з якої він партії, чим займається… Колишні мери – Погорєлов, Ратушняк – були відкритіші до людей. Чи підтримую рішення депутатів, які хочуть його зняти? Напевно, так, підтримую”.

Тетяна, держслужбовець:
“Якщо порівняти з колишніми мерами, то Віктор Щадей – найкращий з-поміж них. Чула про нього і багато поганого, і багато хорошого, та, судячи з його роботи, ця людина справді хоче для міста багато зробити. Просто тепер йому не все вдається, бо в державі фінансові труднощі, і не так легко вибити гроші для Ужгорода. Навіть якщо його знімуть, сподіваюся, на зміну прийде не гірший мер”.

Андрій:
“Це їхні справи. Хай знімають – мені до того діла нема! Піде Щадей – прийде інший, такий самий. Я вже звик до того, що в цій країні нема чого чекати хорошого. Змін я не відчуваю: яким місто було при Погорєлові – таке й тепер. Хто б не став мером – все-одно він думатиме лише про свій гаманець. От у львів'ян, наприклад, голова такий, що всім би брати з нього приклад! Не знаю, чому нам так не щастить…”

Станіслав, підприємець:
“Можливо, на посаду мера треба вибрати людину більш досвідчену, ніж Віктор Щадей. Як не крути, але він ще молодий, майже мій ровесник. Та знімати його зараз я не бачу сенсу. Хай виконує обов'язки до виборів, нащо тепер влаштовувати оці цирки? Невже мало проблем у країні? Мені здається, депутати мали б об'єднатися для того, щоб допомагати армії, вирішувати локальні справи, а не плести інтриги і знімати одні одних. Бо саме цим вони і займаються!”.

Про Захід


Про Захід