Журналіста під домашній арешт не закриють – суд

Опубліковано:

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо відхилив клопотання правоохоронців – посадити закарпатського журналіста Олега Дибу під домашній арешт. Про це стало відомо по завершенні судового засідання сьогодні, 26 серпня.
Як відомо, ужгородському журналістові міліція інкримінує побиття діяча із неоднозначною репутацією на площі Поштовій біля будівлі міськради.
У ході судового засідання представник прокуратури Ужгорода наполягав, що Олег Диба має бути під домашнім арештом без носіння електронного браслету. Саме тоді Олег Диба нібито не зможе чинити тиск на слідство та свідків.
Редактор сайту “Закарпаття-онлайн” відкинув усі звинувачення. Він пояснив, що від слідчого не переховувався і не збирається цього робити. Олег Диба припустив, що ініційована справа може бути помстою певних осіб за його професійну діяльність та викривальницькі статті із доказовою базою.
Також Олег Диба та його адвокат констатували, що постраждалий кілька разів звертався до медиків, і лише третій раз у того констатували травми від побиття. Відтак, зі слів Олега Диби, не можна стверджувати, що травми постраждалому завдано саме на площі Поштовій.
Водночас справа щодо обвинувачення у побитті наразі триває.

Про Захід


Про Захід