Облрада виступає за ротацію закарпатських військових на Сході

Опубліковано:

Сьогодні в обласній раді відбулася нарада за участі голови обласної ради Івана Балоги, першого заступника голови обласної ради Василя Брензовича, керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Михайла Поповича, військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату Івана Васильцюна та заступника командира 128-ї гірсько-піхотної бригади Євгена Бондаря. Про це виданню “Про Захід” повідомила Прес-служба облради

         Іван Васильцюн повідомив про те, що лише за останній тиждень на Сході України вже загинуло четверо закарпатців. Нині в зоні антитерористичної операції загалом служить 700 закарпатців – це виключно військовослужбовці контрактної служби. Спочатку вони проходили службу в Сумській, Харківській областях – а нині вони на блокпостах на Луганщині.  Військові зі Закарпаття перебувають на Сході вже з 18 березня, й досі не було проведено ротацій. Голова обласної ради Іван Балога   озвучив вимогу ротації закарпатських військових, – адже цього вимагають і рідні наших хлопців, громадськість краю. На чергову сесію буде підготовлено відповідне зверненням обласної ради  до керівництва міністерства оборони України з вимогою своєчасної ротації закарпатських військовослужбовців, які нині перебувають в зоні АТО.

         Військовий комісар також поінформував, що в області створено батальйонтериторіальної оборони Закарпатськоїобласті. На черговій сесії буде представлено проект рішення програми підтримки цього батальйону.  Що саме буде закуплено для частинив рамках цієї програми –буде вирішено за поданням керівництва військовослужбовців. В свою чергу Іван Васильцюн подякував депутатам обласної ради за вже раніше виділені радою кошти, які військові витратили в тому числі й на придбання бронежилетів.

Насамкінець керівництво ради – Іван Балога та Василь Брензович повідомили, що в понеділок в раді відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, де буде розглянуто питання про надання суттєвої матеріальної допомоги родинам чотирьох загиблих військовослужбовців із Закарпаття. 

Про Захід