Ужгородські депутати можуть віддати землю під дитсадком, у сквері та на Цегольнянській

Опубліковано:

Оформити земельну ділянку під та навколо дитячого садка №30 по вул. Шевченка 42 – це питання розглядатимуть депутати міськради 29 серпня.

Земельну ділянку площею 0,0693 га повинні передати в оренду ТОВ “Центр-СД-Маркет”, – йдеться у пункті 1.15 проекту рішення (http://rada-uzhgorod.gov.ua/download/s/PR_dozvil_na_proekt_vidvedennja_11.08.14.pdf).
Як відомо, на цьому ж засіданні міська рада планує викупити у цього товариства приміщення дитсадку за 3 мільйони гривень.

Пункт 1.8 проекту рішення передбачає передачу в оренду ділянки площею 0,0163 га для ведення комерційної діяльності під власним нежитловим приміщенням по Студентській набережній, 2 “в” – очевидно, мова йде про кафе, що у сквері на початку набережної. Ділянку в оренду отримує громадянка Мартин Ольга.

У пункті 2.17 цього ж проекту рішення йдеться про передачу у власність земельної ділянки площею 0,0015 га для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Цегольнянській, 3 для громадянина Ващука Федора Григоровича. Це ім'я співзвучне із депутатом міськради, екс-ректором УжНУ.


Про Захід