Двом ужгородкам присвоєно звання «Почесний громадянин м. Ужгород».

Опубліковано:

Галина Ярцева та Альона Камінська – в.о. міського голови Віктор Щадей вніс кандидатури на присвоєння звання “Почесний громадянин м. Ужгород”. Про це “Про Заходу” повідомив “Ужгород. ін

Керівник міста пояснив своє рішення бажанням вшанувати ужгородок, які самовіддано працюють на благо громади:

“Галина Ярцева – відома журналістка, яка стала ініціатором волонтерського руху допомоги нашим землякам в зоні АТО. Завдяки Галині десятки тисяч закарпатців отримали можливість допомогти солдатам, а тисячі наших військових отримали допомогу. Саме такі люди творять громаду, об'єднують нас в єдине ціле, запалюють в інших бажання не зупинятись і не здаватись.

Альона Камінська – хореограф, керівник студії сучасного танцю “Бліц” – все життя працює з молоддю. Завдяки їй сотні і сотні ужгородських дітей отримали можливість розвиватись і ставати кращими. Це справжній Педагог з великої літери, яка присвятила своє життя ужгородським дітям. Щодня вона працює з молоддю і дарує нам надію на наше нове покоління.

Я переконаний, що в нашому місті є десятки людей, які заслуговують на те, щоб називатись Почесними громадянами Ужгорода. Цього року я вирішив внести кандидатури цих двох ужгородок. Я гордий, що живу поруч з такими чудовими людьми. Звертаюсь до всіх жителів міста з проханням підтримати мою пропозицію. Їхній приклад надихає всіх нас робити добро і бути патріотами свого міста і своєї країни”.

Звання “Почесний громадянин Ужгорода” щороку восени присвоюється міською радою напередодні святкування дня міста.


Про Захід