На Мукачівщині чоловік до смерті забив дружину

Опубліковано:

 Після проведення судово-медичної експертизи стала відома причина смерті 54-річної мешканки с.Яблунів Мукачівського району. Жінку до смерті забив власний чоловік, з яким вона прожила 35 років. Пообіді до чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про смерть жінки на полі, в урочищі Копань, неподалік с.Завидово, де вона зі своїм чоловіком випасала сільську худобу – пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

На місце пригоди правоохоронців і медиків викликав сам чоловік, хоча одразу не зізнався, що саме він “приклав руку” до загибелі своєї дружини. Як пізніше розповів 55-річний чоловік, він разом з дружиною прожили 35 років, виховали трьох синів. Щоправда, час від часу любили “заглядати до чарки”. Того дня, коли сталася трагедія, подружжя за звичним графіком роботи зранку пішло до сусіднього села випасати корів.

Чоловік, який йшов попереду стада, побачив, що корови почали розбігатись – це його надзвичайно обурило. Він повернувся до жінки, яка була вже напідпитку, штовхнув її на землю і почав бити ногами. Трохи заспокоївшись, пішов з худобою далі на пасовище. Минуло близько 1-2 годин, дружина до нього так і не прийшла. Знервований чоловік, вдруге повернувся до дружини. Проте знесилена жінка, яка понад годину просиділа на пекучому сонці, вже не мала сил підвестись і відійти в затінок. Тоді чоловік ще раз вдарив благовірну по голові і відтягнув її під дерево. Коли повернувся втретє – вона була вже мертвою.

Оттоді чоловік і викликав правоохоронців. Перелякавшись, спочатку він не зізнавася, що накоїв. Проте після проведення експертизи, яка встановила, що у жінки різної тяжкості травми голови, тулуба, верхніх, нижніх кінцівок, зарита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, розрив легень, переломані ребра та інші тяжкі тілесні ушкодження, чоловік у всьому зізнався, стверджуючи, що не мав наміру вбивати дружину.

Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі у цій справі проводяться всі необхідні слідчі дії. Підозрюваний у скоєному зізнався, співпрацює зі слідством, – розповідає старша слідча Мукачівського міськвідділу Євгенія Зубак. За вчинене, згідно з санкцією частини 2 статті 122 Кримінального кодексу України (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого), чоловік може опинитися за гратами на строк від семи до десяти років. 

Про Захід