Закарпаття вже прийняло понад тисячу переселенців

Опубліковано:

Як повідомила в.о. директора Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Анжела Бакі в область прибув 1091 переселенець, з них: 869 – з Донецької та Луганської областей, 222 – з Криму. Серед тих, хто прибув зі Сходу України 133 чоловіки, 290 жінок, 336 дітей до 18 років та 11 стариків та інвалідів. Серед кримчан – 67 чоловіків, 57 жінок, 70 дітей та 28 інвалідів та стариків. Про це “Про Заходу” повідомив “Ужгород. ін“.

За словами заступника начальника відділу організації лікувально-профілактичної роботи, обласного терапевта Ольги Чемет обслуговування переселенців забезпечується за місцем їх тимчасового розселення.

Наразі за медичною допомогою до лікувально-профілактичних закладів Закарпатської області звернулися 195 переселенців: 97 дорослих (62 – з АР Крим, 16 – з Донецької і 19 – з Луганської областей) та 98 дітей (65 – з АР Крим, 26 – з Донецької та 7 – з Луганської областей). Всі пацієнти були обстежені, після чого вони отримали необхідну медичну допомогу.

14 дорослих осіб та двоє дітей були госпіталізовані. Двоє пацієнтів, хворих на цукровий діабет, забезпечені безкоштовною інсулінотерапією, ще двоє отримуть антиретровірусну терапію і троє – протитуберкульозне лікування. 


Про Захід