Умови третьої хвилі мобілізації – змінено

Опубліковано:

 Президент Петро Порошенко змінив умови мобілізації задля підвищення якісного рівня військових спеціалістів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави у четвер, 21 серпня.

Порошенко вже вніс у мобілізацію необхідні корективи. Мова йде про призов під час третьої хвилі мобілізації кадрових офіцерів.

Будуть призивати тих, хто має військові спеціальності: спецназівців, артилеристів та інших військових фахівців”, – зазначив президент.

“Сьогодні ми маємо замінити підрозділи Збройних сил України та Національної гвардії більш якісним складом мобілізованих військових. Це сприятиме більш швидкому досягненню миру в Україні”, – сказав президент під час спілкування з журналістами в Миколаєві. Повідомляє tsn.ua

 Порошенко наголосив, що третя хвиля мобілізації дозволить здійснити ротацію військових підрозділів, які знаходяться в зоні антитерористичної операції. Графіки ротації уже затверджені. Як стало відомо раніше, найближчим часом сили АТО поповняться трьома бригадами, дві з яких у складі Збройних сил України, одна – Національної гвардії.

“Це дозволить відновити боєздатність і дати можливість бійцям відпочити”, – сказав президент. 


Про Захід