Сьогодні губернатор Закарпаття нагородив 20 учнів та 20 учителів

Опубліковано:

У четвер, 21 серпня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко взяв участь у розширеному засіданні колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації. Вмданню “Про Захід” повідомив прес – центр ОДА.

Під час колегії керівник області нагородив учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад. Також було відзначено вчителів, які навчали переможців. Усього цьогоріч було нагороджено 20 учнів та 20 учителів.

Другий рік поспіль нагороджено і переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, яких цього року на Закарпатті дев'ятнадцять.

– Дякуючи викладачам, вчителям, батькам, учням, ми будуємо майбутнє нашої держави. Саме вони – це та основа, яка буде формувати нашу країну. Хочеться побажати, щоб талановиті учні й надалі радували та прославляли наш рідний край не тільки на теренах держави, а й у всьому світі. Ми сильна, розумна та міцна нація, – звернувся до присутніх Валерій Лунченко.

Цього ж дня у фойє ПАДІЮНу було розгорнуто виставку робіт учнів навчальних закладів всіх районів області, яка проводиться спільно з краєм Височіна. На виставці школярі представили свої роботи, які братимуть участь в обласному конкурсі малюнку „Мій рідний край”. Як прокоментував Валерій Лунченко, у кожному такому малюнку сьогодні можна побачити любов дітей до своєї держави.


Про Захід