Кому виплачуватимуть компенсації за комунальні послуги?

Опубліковано:

 Сьогодні, 21 серпня, в ОДА відбувся брифінг заступника директора департаменту соціального захисту населення Ганни Морозюк щодо отримання субсидій і компенсацій додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та постачання гарячої води у зв'язку з підвищенням цін на ці послуги.
“1 липня цього року набрала чинності постанова Кабміну, яка дає можливість отримати компенсації і субсидії на всі ці послуги. Право на компенсацію матимуть сім'ї, у яких сердньомісячний сукупний дохід за попередні півроку не перевищив прожиткового мінімуму для родини. Цей мінімум визначатимуть окремо для кожної родини залежно від її складу. Компенсація розраховуватиметься як різниця між розміром плати за комунальні послуги у межах норм споживання після підвищення цін і тарифів на комунальні послуги та розміром відповідного платежу, який сім'я сплачувала до зміни тарифів”, – розповіла пані Ганна.
Розмір компенсації визначатимуть окремо для кожного виду комунальних послуг в опалювальний та неопалювальний сезон.

Щодо субсидій, то право на них мають домогосподарства, у яких витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують 10%-15% середньомісячного сукупного доходу сім'ї. Прогнозується, що право на отримання таких субсидій матимуть приблизно 1, 5 мільйона сімей по всій Україні.

“Про Захід”


Про Захід