За “темні справи” мукачівець отримає 12 років в`язниці

Опубліковано:

 Днями поле зору правоохоронців Мукачева потрапив 23-річний мукачівець, який останнім часом займався “темними справами” з продажу наркотиків.
Міліція затримала мукачівця що продавав та показував як вживати наркотики

Дивно, але хлопець працював на престижному підприємстві.
Посеред дня на одній із об`їздних вулиць міста пропонував вжити і продав знайомому – потенційому постійному клієнту заборонений білий порошок. Юнак розповідав про відчуття від вживання психотропної речовини. Після цього показав як її вжити і безкоштовно дав спробувати.
В іншому випадку, так само працівники міліції встановили, що у одній із кав`ярень міста, хлопець запропонував амфетамін і показав як це робити своєму знайомому. Згодом йому ж і продав психотропну речовину.
Раніше мукачівець не притягувався до кримінальної відповідальності. Проте схильність до вживання наркотиків пагубно вплинула на нього. Наразі встановлено і джерело, звідки юнак купував для себе і подальшого продажу психотропну речовину.
Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий міськвідділу відкрив кримінальні провадження за ч. 1 та 2 ст. 315 Кримінального кодексу України (схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 1 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). За таке правопорушення затриманому загрожує до 12 років позбавлення волі, пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.


Про Захід