На Рахівщині поховали 23-річного героя (ФОТО)

Опубліковано:

 Рахівщина прощалася з героєм Василем Мартинюком, який загинув вночі 14 серпня в боях під Луганськом. Пише Олеся Чайковська, Рахівський РВ УМВС

23-річний солдат служив в 24-й окремій механізованій бригаді (м.Яворів), три роки ніс службу за контрактом.

Сотні рахівчан прийшли провести в останню дорогу свого земляка. Поховали солдата з усіма військовими почестями. В.о. командира військової частини, де служив юнак, майор Ігор Циганко висловив співчуття рідним загиблого воїна та закликав всіх об'єднати зусилля у боротьбі з ворогом. Він запевнив, що смерті українських вояків не будуть марними, ми отримаємо перемогу!

Василь Мартинюк був справжнім патріотом. На своїй сторінці в соціальній мережі він востаннє виклав фото з написами: “Слава героям АТО”, “Я люблю Україну” та фото з словами, які стали для нього пророчими: “Нехай і так! Я радо йду на чесне, праве діло! За нього радо в горі вмру і аж до гробу додержу свій прапор ціло”. З усього видно, що Василь мріяв про незалежну, вільну, єдину Україну. Він загинув за свою країну і за кожного з нас.

6-го липня Рахівщина вже прощалася з першим загиблим військовослужбовцем, Олексієм Калинюком. Дай Бог, щоб краяни востаннє збиралися з нагоди таких трагічних подій.

Вічна пам'ять. Слава героям!


Про Захід