Якою погода буде на Закарпатті 21 серпня?

Опубліковано:

 За повідомленням Закарпатського гідрометеорологічного центру сьогодні в області буде хмарно з проясненнями, вдень сильні дощі, місцями сильні зливи, грози, подекуди град.

Вранці в гірських долинах місцями туман. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний 5-10 м/с, під час грози поривчастий 17-22 м/с. Температура повітря вдень 19-24°, в горах місцями 14-19° тепла.

Автошляхи: Вдень сильні дощі, місцями сильні зливи. Вранці в гірських долинах місцями туман. Видимість добра, в дощі 1-2 км, подекуди 500-900 м, в тумані 200-500 м.

Ужгород: Хмарно з проясненнями, вдень сильний короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-західний 5-10, під час грози 15-20 м/с. Температура повітря вдень 22-24° тепла.

Народний прогноз погоди: У цей день вшановується пам'ять святителя Мирона, єпископа Критського. У народі святого називали Мирон Вітрогон і говорили: “Мирони-Вітрогони пилюку по дорозі гонять, по красному літу стогнуть”, так як у цей день бувають сильні вітри. У минулі часи помітили, “який Мирон – такий січень”.


Про Захід