У День Незалежності в Ужгород ріозгорнуть стометровий прапор

Опубліковано:

24 серпня 2014 року в Ужгороді на площі Театральній відбудеться велелюдне патріотичне свято “З Україною в серці!”, підготовлене широкою громадськістю з нагоди 23-ї річниці проголошення Акту Незалежності України. В центрі міста також будуть працювати волонтери руху підтримки закарпатських військових.

14.00 – Початок творчої програми “З Україною в серці!” за участі переможців ХІ Міжнародного фестивалю юних талантів “Рекітьске Сузір'я-2014”, учнівського самоврядування м. Ужгород, дитячого колективу “Веселка” та хору “Кредо”.

15.00 – Розгортання 100-метрового прапора України і урочистий марш у вишиванках центральними вулицями міста – через площу Ш.Петефі до пам'ятника Тарасові Шевченку.

15.30 – Народне віче біля пам'ятника Кобзареві на пл. Народній, приурочене в тому числі жертвам депортацій та етнічних чисток з ознаками геноциду з нагоди 70-х роковин від початку депортацій українців Польською Народною Республікою у 1944-1951 рр.

За координації управління освіти Ужгородської міської ради святкування Дня незалежності підготовлене громадсько-культурними та політичними організаціями – Закарпатським відділенням громадської організації “Мала Академія літератури і журналістики”, Закарпатськими обласними товариствами “Лемківщина” та “Бойківщина ХХІ століття”, громадського клубу “З бабусиної скрині”, активістів “Свободи”, “УДАРу” та численної патріотичної молоді.

Запрошуємо всіх ужгородців та гостей міста взяти участь в історичному для долі Українського народу святкуванні Дня незалежності – в час збройної боротьби на сході держави за територіальну цілісність і суверенітет України.

Дрес-код свята – національний одяг та державні стяги. Кожен громадянин має можливість доторкнутися до велетенського стягу (100 х 1,5 м), покласти квіти до підніжжя Кобзарю, помолитися та вшанувати хвилиною мовчання героїв Небесної сотні та героїв сучасної російсько-української війни початку ХХІ століття, які віддали своє життя за незалежність України.

Організаційний комітет


Про Захід