Купа сепаратистів ломиться до України через Закарпаття

Опубліковано:

 Сьогодні, 19 серпня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі було повідомлено, що Державна прикордонна служба намагається не пропустити диверсійні-розвідувальні групи чи інших громадян через пункти пропуску на заході України, які можуть дестабілізувати ситуацію.

“Не пропускаємо громадян Балкан, а саме Сербії, через пункти пропуску Закарпаття, Чоп і Ужгород, та громадян РФ. Так відмовлено вже більше як 20 громадянам Сербії на в'їзд в Україну. Були два випадки, коли причиною відмови стала виявлена військова література. Також ці люди не мали фінансового підтвердження свого перебування в Україні. Відповідно до постанови Кабміну, громадяни інших країн, які заїжджають на нашу територію, на одну добу перебування в Україні повинні мати при собі не менше 5 тис. грн на проживання”, – пояснив помічник начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Шеремет.
Він також додав, що громадяни РФ, які намагаються проїхати в Україну через пункти пропуску з ЄС, використовують цікаві способи проникнення на територію України.
“Був випадок на пункті пропуску в Рава-Руській, коли чоловік 1988 року народження на автомобілі з російською реєстрації хотів їхати в Україну. Було виявлено, що він є активним прихильником терористів. При ньому знайшли камуфляж та книжки про Путіна. Йому відмовили в пропуску на територію України. Люди, які підтримують терористів, навіть через пункти пропуску з ЄС намагаються проникнути на територію України. Про такі випадки ми повідомляємо СБУ”, – сказав Володимир Шеремет.


Про Захід