В Ужгороді встановлюватимуть рекорд з найдовшого застілля

Опубліковано:

Сьогодні, 19 серпня, у прес-центрі “Закарпатської правди” відбулася конференція організаторів фестивалю “Карпатський Вавилон”. З журналістами зустрілися декан історичного факультету Володимир Фенич, представник організації “Рух допомоги закарпатським військовим” Петро Ренжин та, власне, організатор фестивалю Юрій Данило.

Захід відбудеться 23-24 серпня на площі Поштовій, набережній Незалежності та Київській набережній.
У програмі – масова хода у національних костюмах, виступи народних гуртів, виставка виробів закарпатських митців, частування стравами різних народів, збір коштів для військових, що зараз перебувають у зоні АТО. Також на фестивалі спробують встановити рекорд України з найдовшого гостинного столу. А ввечері на містян чекає концерт, на якому виступить відома зірка.

Юрій Данило розповідає, що головна мета фестивалю – підняти рівень толерантності міжнаціональних відносин та підвищити почуття патріотизму у молоді. “На перший погляд, недоречно щось святкувати, коли в країні така ситуація. Але цей фестиваль – подія, яка покликана хоч трохи допомогти у цій ситуації. Недаремно ми обрали девіз “Об'єднаймось заради миру!””.

Петро Ренжин каже, що благодійна частина фестивалю важлива, оскільки українські солдати зараз дуже потребують допомоги. “На фестивалі продаватимемо різну сувенірну продукцію: магнітики, значки, знаметині “Сльози сепаратиста”. Також можна буде взяти участь в акції “Фото патріота”, і за певну суму отримати патріотичну аватарку для соціальних мереж”.

Володимир Фенич: “Я думаю, всі, хто долучається до цього фестивалю, демонструють, як можна дружно жити у такій поліфонічному середовищі. Ми, закарпатці, це розуміємо, напевно, найкраще. Навіть у багаоманітті можна існувати, розвиватися, мати велику і добру перспективу”.

“Про Захід”


Про Захід