Валерій Пацкан: “Одіозні діячі Партії Регіонів не можуть бути членами партії УДАР”

Опубліковано:

 Заява голови Закарпатської обласної організації УДАРу, народного депутата Валерія Пацкана
З моменту перемоги Майдану і суттєвого зміщення центру ваги на політичній арені, представники колишньої правлячої партії почали шукати будь-які можливості того, як їм втриматися на плаву. Народом ширяться чутки, ніби одіозні діячі Партії Регіонів намагаються влитися до команди УДАРу, і прикриваючись цим брендом залишатися на “хлібних” посадах і продовжувати красти. Цілком виправдано, що це непокоїть наших прихильників. Зокрема, до Закарпатської обласної організації УДАРу вже неодноразово зверталися небайдужі громадяни, які вимагали прояснити цю ситуацію.
Відтак, чітко і з усією відповідальністю заявляю: ті, хто стояли у керма Партії регіонів в області, а також представники інших олігархічних кланів, які підтримували спочатку Ющенка, а потім Януковича і розкрадали нашу державу, не можуть бути членами партії УДАР рівно як і діячі, які робили все, щоб розколоти суспільство і знищити суверенітет України. Це суперечить нашій ідеології і переконанням. Для нас найважливішим є дотриматися нашої програми і виправдання надії, яку на нас покладають люди.
Крім того, наголошую: ні я, як народний депутат, ні члени партії УДАР не будуть займатися лобіюванням будь-яких бізнесових інтересів. Наша команда не є маріонеткою в руках одіозних кланів Закарпаття. Єдине, за що ми виступаємо у сфері підприємництва – боротьба з тиском і поборами правоохоронних та контролюючих органів.
Я завжди відкритий до будь-яких запитань. Моя позиція з важливих питань є доступною для вивчення у ЗМІ і змінюватися вона не буде.


Про Захід