Воду ужгородцям не відключать

Опубліковано:

ПАТ “Закарпаттяобленерго” поки не відключатиме насосні та каналізаційно-очисні станції міста Ужгорода від електропостачання – таке рішення прийняте в результаті двосторонньої зустрічі керівництва ПАТ “Закарпаттяобленерго з керівництвом Закарпатської області. Про це повідомив в. о. генерального директора ПАТ “Закарпаттяобленерго” Артем Мартинюк. Про Заходу повідомила прес-служба ПАТ “Закарпаттяобленерго”

З його слів, під час зустрічі було обговорено нинішню складну ситуацію в енергетиці України, що і є приводом для активізації зусиль щодо погашення заборгованості всіма боржниками за електричну енергію. Також була озвучена ситуація, яка склалася навколо КП “Водоканал м. Ужгород”.

“Під час зустрічі голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко пообіцяв вжити всіх можливих заходів для погашення наявної заборгованості за спожиту електроенергію КП “Водоканал м. Ужгорода” перед ПАТ “Закарпаттяобленерго, – прокоментував Артем Мартинюк. – Натомість енергетики не продовжуватимуть відключення насосних та каналізаційно-очисних споруд міста Ужгорода, тобто, не припинятимуть постачання води населенню”.

 


Про Захід