19-річна листоноша привласнила телефон з посилки

Опубліковано:

 До Мукачівського міськвідділу міліції звернувся мешканець міста, який повідомив, що його ошукали.
Чоловік розповів, що на одному з інтернет-сайтів замовив мобільний телефон для своєї доньки. Розрахувавшись за нього, чекав бандероль через пошту, однак посилка до нього не дійшла. Переглядаючи рух свого товару, він побачив, що товар доставлений до адресата. Тоді зрозумів, що його обманули і звернувся до міліції.
Як з`ясували правоохоронці, молода листоноша зловживаючи своїм службовим становищем і знаючи про те, що вона матеріально відповідає за вміст і доставку бандероля, підробила підпис отримувача і привласнила собі мобільний телефон марки “Nokia”. Вартість якого, згідно з висновком експерта, 2380 гривень.
Окрім того, недобросовісна дівчина намагалась приховати сліди свого вчинку і через два дні здала новий мобільний до ломбарду, а гроші витратила для себе.
Мукачівка, яка раніше не мала проблем із дотриманням закону, зараз відповідатиме за свій вчинок у суді. Кримінальне провадження відкрите за част.2 та част. 4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут та використання) та част.1 ст.191 (розтрата, привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим станови¬щем) Кримінального кодексу України направлені на розгляд до Мукачівського міськрайонного суду. Триває розслідування, пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.


Про Захід