На ужгородський стадіон «Автомобіліст» витратять кілька мільйонів (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано:

На оновленому стадіоні “Автомобіліст”, що в Ужгороді на вул.Капушанській, крім футбольного поля будуть ще кілька тренувальних майданчиків та трибуни на 1000 чоловік. Про це сьогодні, 19 серпня, повідомив голова Федерації футболу Ужгорода Віктор Качур.

Водночас пан Качур наразі не назвав конкретних термінів, коли на стадіоні знову буде великий футбол. Наразі усі зусилля сконцентровані на оформлені документації. Ці юридичні процедури займають досить багато часу. Головне, що вдалося на цей час – повністю огородити територію стадіону, таким чином унеможлививши спроби забудовників-сусідів претендувати на територію спортивного об'єкту.

Один із меценатів проекту, депутат міськради Богдан Андріїв поінформував, що проект відновлення обійдеться у кілька мільйонів гривень. Гроші надають люди із числа підприємців. Юридично стадіон на балансі міської ДЮСШ. Далі між підприємцями і муніципальною ДЮСШ буде укладений договір про співпрацю, стадіон і усі спортивні споруди на ньому належатимуть громаді міста. Принаймні у цьому наразі запевняють організатори проекту.
“Про Захід”

 


Про Захід