По “Кірпічці” тривають суди, засідання – завтра

Опубліковано:

Допис про це розмістили на офіційній сторінці Громадянської інфціативи #Кірпічка.

“УВАГА! Завтра, 18.11.2015 року о 14 год. в Ужгородському міськрайонному суді відбудеться загальноміський мітинг з вимогою забезпечити доступ до суду та справедливого правосуддя!
Вчора, 16.11.2015 суддя Оксана Світлик залишила заяву у справі 308/13453/15-а за позовом адвокатів ‪#‎Кірпічки‬ про визнання протиправними усіх рішень ухвалених 9 листопада 2015 року БЕЗ РУХУ, а від так навіть не розглянула клопотання про забезпечення позову!!! 
Шановні громадяни, нас безсоромно дурять! Мотиви судді – очевидні, її зламали адміністративний ресурс і “грошові мішки”. Не існує такої правової можливості для суду не розглянути клопотання про забезпечення позову! Підстави для залишення позову без руху є надуманими і будуть оскаржені. 
В Ужгородському міськрайонному судді нам нарешті надали копію ухвали про залишення без руху позовної заяви. Суддя вчинила неправосудно, оскільки пише, що ми не вказали зміст позовних вимог – насправді ми їх вказали, ми позивачі, і ми вирішуємо їх зміст. Якщо ми їх не доведемо, вона має просто відмовити у позові. 
Суд не хоче приймати до розгляду нашу заяву по суті, і хоче від нас сплати 24 тисяч гривень!!! Прямо суддя про це не вказала, однак вона вважає, що у нас є 12 позовних вимог. 
На думку судді, громада повинна була оплатити 12 окремих позовних вимог на загальну суму 23.385,60 грн. (або 487,20 грн. за одну вимогу х (11 оскаржуваних рішень + 1 правова дія) х 4 позивача).

Нагадаємо, що 12.11.2015 року адвокати #Кірпічки подали до суду заяву з такими двома позовними вимогами: 
• Визнати дії Ужгородської міської ради з прийняття рішень Ужгородської міської ради від 09 листопада 2015 року протиправними.
• Визнати рішення Ужгородської міської ради від 09 листопада 2015 року протиправними.”

Про Захід