«Закарпатгаз» запровадив додатковий номер телефону контакт-центру

Опубліковано:

Для більшої зручності клієнтів ПАТ “Закарпатгаз” та  ТОВ “Закарпатгаз Збут” вводять додатковий телефонний номер контакт-центру для споживачів природного газу Закарпатської області. Відтепер отримати консультацію на всі запитання, пов'язані з розрахунками за газ, можна за додатковим номером (0312) 42-47-04.

За номером (0312) 42-47-04 всі наші клієнти можуть отримати інформацію щодо тарифів на газопостачання та актуальних цін на природний газ, проконсультуватись з питань оплати, передати показання лічильника газу, укладання (переукладання) договорів, стан особового рахунку, вичерпні роз'яснення щодо пільг та субсидій та зробити звірку по оплаті.

В разі, якщо проблема споживача потребуватиме більш детального вивчення, оператор контакт-центру переадресує зміст звернення на профільного спеціаліста компанії або повідомить контакти необхідної служби.

“Телефонна лінія контакт-центру виявилась затребуваною нашими споживачами. Тому аби забезпечити більш зручну взаємодію клієнта з оператором контакт-центру та розвантажити лінію нами було прийнято рішення про введення додаткового телефонного номеру, за яким наші споживачі можуть отримати кваліфіковану консультацію та допомогу у вирішенні проблеми”, – коментує директор ТОВ “Закарпатгаз Збут” Вікторія Томинець.

Нагадаємо, з жовтня 2015 року в ПАТ “Закарпатгаз” вже працює контакт-центр. Отже тепер зв'язатись з оператором контакт-центру можна за двома номерами: (0312) 48-83-04 та (0312) 42-47-04  щоденно з 8:00 до 20:00. Дзвінки зі стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими та міжміськими тарифами, дзвінки з мобільних – відповідно до тарифного плану вашого оператора мобільного зв'язку. 

Обидва номери діють для всіх мешканців Закарпатської області.

ПАТ “Закарпатгаз”

Про Захід