В Ужгороді знову боротьба зі стихійною торгівлею

Опубліковано:

 Влітку протистояння з охочими заробити на ягодах, молоці та інших продуктах особливо посилюється. До Ужгорода з'їжджаються мешканці різних районів, і пропонують містянам все “натуральне і домашнє”. Та за цю “натуральність” часто можна поплатитися здоров'ям. Санітарний стан тих товарів, які весь день пролежали під пекучим сонцем на брудному тротуарі навряд чи задовільний.

Зважаючи на ризик харчових отруєнь, а також те, що вуличні торговці спричиняють незручності мешканця міста, відділ муніципальної поліції разом з працівниками міліції і відділу торгівлі Ужгородської міськради вже два тижні проводить по місту “рейди” там, де стихійна торгівля найбільш розвинена. Зокрема, це вулиця Белінського та площа Корятовича.

Кожного дня робоча група відвідує ці “точки” і просить продавців не торгувати на тротуарі. До тих, хто погоджується із зауваженнями, претензій не мають. Але дехто попередження ігнорує, і за це отримує протокол. За 2 тижні щоденних перевірок таких протоколів назбиралося 8 – про це повідомив заступник начальника муніципальної поліції міста Олександр Лозан. За його словами, найбільша проблема у тому, що порушники не потрапляють на ужгородську адмінкомісію, адже документи відправляють за їх місцем проживання. А чи розберуться там, чи проігнорують протокол – це вже нікому невідомо.

 “Про Захід”

 

Про Захід