Будучи під домашнім арештом, злочинець здійснив 11 крадіжок

Опубліковано:

 Порушивши умови домашнього арешту, чоловік продовжував красти…

Зухвалий злочинець вчинив на території Ужгородського району 11 крадіжок і сподівався, що його кримінальний досвід допоможе йому уникнути відповідальності. Проте вже вкотре правоохоронцідоводять, що винний завжди буде покараний. Пише Ганна ДАН, Ужгородський РВ УМВС

Нещодавно працівники Ужгородського райвідділу міліції затримали ранішесудимого мешканця міста Чоп, який на протязі тижня встиг вчинити трикрадіжки. Щодо даного громадянина була обрана міра запобіжного заходу увигляді домашнього арешту, та навіть це не завадило зухвалому злочинцю продовжувати свою протиправну злочинну діяльність.

Так, даний підозрюваний порушивши вимоги обраного до нього запобіжногозаходу, не замислюючись про наслідки, вирішив відправитись в село Холмок де мав намір звичним для себе шляхом здобути грошенят. Оскільки вінрозумів, що дорога досить далека, то вирішив скористатись транспортом –зайшов до гуртожитка, який знаходиться в місті Чоп, та викрав звідти велосипед на якому і дістався до вказаного села де викрав з магазину грошові кошти в розмірі 3500 грн.

На щастя оперативникам Ужгородського РВ вдалося затримати злодія, хочавін і намагався втекти. Та навіть його кримінальний досвід не допоміг йомупротистояти досвідченим правоохоронцям і як виявилося пізніше, в ходіпроведення оперативних заходів, даний громадянин причетний до скоєнняще низки крадіжок в Ужгородському районі. Він крав все, що на його думку”не так лежало” – велосипеди, фотоапарат, мобільний телефон, годинник,грошові кошти та інші речі.

Наразі йому оголошено про підозру у вчиненні ряду крадіжок та обрано мірузапобіжного заходу посуворіше – тримання під вартою. Досудоверозслідування триває і надалі.

 


Про Захід