В Іршаві з`явиться Фонд допомоги українським солдатам

Опубліковано:

 За ініціятиви Іршавської районної організації Всеукраїнського об'єднання “Свобода” створено благодійний фонд, що збиратиме кошти для допомоги бійцям АТО. Гроші, медикаменти, елементи амуніції та инші необхідні на війні речі збиратимуть у греко-католицькій церкві святих Петра і Павла, що в Іршаві.

Станом на сьогодні АТО в активній фазі, гинуть солдати, мирні жителі, діти у східних областях прокидаються від свисту куль. Волонтерам необхідно продовжувати роботу, бо військовики просять допомоги. З ініціятиви Іршавської “Свободи” та за підтримки греко-католицької громади міста (настоятель о. Василій Петечук), яка завжди підтримує патріотичні та благодійні починання, на Іршавщині створено фонд допомоги українським солдатам. Один з організаторів Михайло Мочан каже: “Часто буває хтось хоче допомогти грошима чи чимось иншим, але не знає куди звернутися. Тому і вирішили організувати централізований збір у районному центрі. У Петро-Павлівській греко-католицькій церкві м. Іршави за адресою: вул. Білецька, 2 вже розміщено скриньку для збору коштів, а також тут можна залишати придбані вами речі чи продукти харчування для військовиків.

Для широкого інформування населення ця інформація буде надіслана до всіх церков району, організацій та установ”. Всі кошти, зібрані в инших населених пунктах району, будуть вкинуті до цієї скриньки. Як відзначають організатори, вони щиро сподіваються на підтримку прихожан церков, мешканців району та всіх не байдужих. Греко-католицька братія розповсюдила цю інформацію майже по всій області. На зібрані кошти планують придбати необхідні речі, або ж тепловізор чи бронежилети та инше спорядження для наших вояків.

“Зараз не важливо хто і яку посаду обіймає, до якої політичної сили належить, яку віру сповідує, зараз головне зрозуміти, що ми потрібні нашим хлопцям, які ціною власного життя тримають оборону України та витісняють ворога з української землі”, – додав керівник місцевого осередку ВО “Свобода”.


Про Захід