Новообрані депутати міськради проігнорували громадські слухання

Опубліковано:

“Громада дає завдання міській раді на наступні два роки” – так називаються громадські слухання, ініційовані громадською радою Ужгорода, що пройшли вчора у великій залі міськради.

Активісти організовували цей захід для встановлення порозуміння з новообраними депутатами, висловлення завдань від громади міста, а також з пропозицією підписати відповідну декларацію депутатам і обом кандидатам на посаду міського голови. Адже, як відомо, чинне законодавство не зобов'язує міських голів оприлюднювати свої програми. Саме тому громадськість висловила бажання ознайомитися з програмами обох кандидатів та запропонувати їм свої проекти розвитку міста.

Серед питань із числа 22 пунктів від громади Ужгорода та 18 – від активістів “Кірпічки”, обговорювали найбільш проблемні. Зокрема, кадрові питання, питання громадського транспорту, енергоефективності, зелених зон, фінансів, а також скандально відомих внесених змін до генплану.

Члени громадської ради особисто запросили усіх депутатів, обіцяли бути присутніми також Богдан Андріїв  і Сергій Ратушняк. Втім, прийшов на слухання тільки перший, висловивши свої зауваження до презентованих громадою завдань та пропозицій. 

Що стосується депутатів нового скликання, то таких прийшло всього четверо, серед них – представники партій “Єдиний центр”, “Самопоміч” та “Відродження”.  Всі інші, зокрема кандидат Сергій Ратушняк, захід проігнорували.

Про Захід

Про Захід