Свою каденцію на Закарпатті завершує Генеральний консул Угорщини

Опубліковано:

Сьогодні, 18 серпня перший заступник голови облради Василь Брензович провів зустріч з Генеральним консулом Угорщини у Берегові Іштваном Тотом з нагоди його завершення каденції на Закарпатті. У зустрічі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату облради Михайло Попович та його заступник – Іван Бібен.  Про це “Про Заходу” повідомила прес-служба облради. 

Василь Брензович, вітаючи поважного гостя, насамперед щиро подякував йому за плідну працю, за сприяння розбудови добросусідських відносин та за підтримку і солідарність Угорщини з Україною у нинішній ситуації. Побажавши Іштвану Тоту міцного здоров”я, подальших успіхів у роботі, на знак поваги вручив вітальну адресу голови облради Івана Балоги.

Підбиваючи підсумки роботи, Іштван Тот сказав, що поставлені на нього завдання впродовж 4 останніх років виконано успішно. Він також відзначив, що українсько-угорські відносини розвивались у правильному руслі, зв'язок між урядами наших країн та владою Закарпаття був постійним. “Ми часто зустрічались з провідними політиками України. Зустрічі з керівництвом Закарпаття завжди підтверджували щирі прагнення жителів краю до співпраці з угорцями. Із найуспішніших проектів – проект розвитку у рамках Східного партнерства, підтриманий Державним секретарем МЗС Угорщини та Закарпатською облрадою”, – наголосив гість .

Василь Брензовича наголосив, що у рамках угоди про співпрацю за програмою Східного партнерства виконано більше 70 проектів розвитку у соціальних закладах Закарпаття. І це справді найрезультативніший проект розвитку за останні двадцять років. Та головне – аби на нашій землі був мир і стабільний рух на шляху до євроінтеграції. І Генеральне консульство Угорщини в Берегові, як і інші дипломатичні представництва сусідньої країни, своєю діяльністю сприяє цьому процесу.

Нині Іштван Тот проведе також дипломатичний прийом, на який запрошено керівництво краю, депутати облради, представники творчих спілок.


Про Захід