До 1 грудня Закарпатська ОДА приймає пропозиції на випуск видань за кошти обласного бюджету

Опубліковано:

Відповідно до п.4 Заходів щодо реалізації Програми на випуск видавничої продукції та її розповсюдження, затверджених рішенням сесії обласної ради від 27.08.2015 №1305, з 1 вересня проводиться прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету. 

Прийом здійснюється департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м.Ужгород, пл. Народна, 4, к. 220) і триватиме до 1 грудня.

Пропозиції приймаються від видавництв та видавничих організацій різних форм власності включно у вигляді заявки з обґрунтуванням суспільної необхідності видання, до якої додаються: відомості про авторів та інших осіб, які братимуть участь у створенні видання (авторський колектив, упорядник, перекладач, художник); назва видання з короткою анотацією; мова (мови), якою (якими) пропонується випускати видання; обсяг видання (зазначається в обліково-видавничих та умовно-друкарських аркушах); стан підготовки видання до випуску; орієнтовна вартість видання; плановий кошторис витрат; технічні параметри (технічне завдання), оригінал або нотаріально завірена копія документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору; копія свідоцтва про внесення видавця до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції або його дублікат;документи, що підтверджують платоспроможність видавця.

Книжкова продукція, випущена за кошти обласного бюджету, розповсюджується шляхом безоплатної передачі для поповнення фондів публічних бібліотек, у тому числі спеціалізованих (для дітей та юнацтва), спеціальних бібліотек (навчальних закладів, музеїв, підприємств, установ, організацій), творчих спілок, національно-культурних товариств та використовується для задоволення загальнодержавних і суспільних потреб.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА

Про Захід