Як Андріїв та Ратушняк ведуть агресивну інформаційну кампанію один проти одного (Фото)

Опубліковано:

Виборча кампанія двох претендентів на посаду міського голови Ужгорода відзначається веденням агресивної інформаційної кампанії. Зокрема – акцентується увага на негативних інформаційних посилах про кандидатів. Такі тенденції зафіксовані з боку обох претендентів – Богдана Андріїва та Сергія Ратушняка.

За посаду міського голови 15 листопада в Ужгороді змагатимуться кандидат від партії “Відродження”, чинний секретар міськради Богдан Андріїв та кандидат шляхом самовисування, міський голова Ужгорода 2006-2010 років Сергій Ратушняк.

Інформація щодо діяльності Богдана Андріїва у негативному контексті без висвітлення альтернативної позиції подається у наближеній до Сергія Ратушняка газеті “РІО”.

Зокрема, в останньому номері – від 07 листопада, – тут опубліковане інтерв'ю самого Ратушняка, який висловив в адресу конкурента негативні інформаційні судження, накшталт:

“Андріїв просто так розкидається грошима? Він просто так витрачає мільйони на цю кампанію? Не вірте і не тіштеся. Він же ж захоче повернути свої всі свої витрати і тепер уявіть собі, яким чином це може відбуватися. Тільки шляхом тотального дерибану міського майна та земель і, насамперед, бюджету. Ну або інший варіант: він легко розкидається грошима, бо вони йому легко дісталися і він не потів, заробляючи їх. Тобто вкрав від тих таки виборців, у яких зараз купує голоси”; “Ось і виходить, що мерство галицького висуванця коштуватиме ужгородцям 4 млн грн. щомісячних розкрадань”; “Що таке справжній Антимайдан, вам розкажуть саме Андріїв і його братки-тітушки”.

Інформація щодо діяльності Сергія Ратушняка у негативному контексті без висвітлення альтернативної позиції подається у спецвипуску газети “Наш Ужгород”, яка розповсюджується, зокрема, і в агітаційних наметах Андріїва.

На шпальті про Сергія Ратушняка подано месиджі – “Чоловік, який б'є дівчину – не чоловік!”; “Чоловік, який б'є вагітну жінку – не людина!”, а також детально описано про конфлікти, у яких було помічено Сергія Ратушняка протягом останніх 15 років.

Також подано цитати висловлювань Ратушняка про різних діячів, про яких він спочатку говорив позитивно, а потім – негативно, або ж навпаки.

Сам Богдан Андріїв негативно відгукнувся про опонента на своїй сторінці “Фейсбук”, коли пояснював свою відмову брати участь у теледебатах: “враховуючи особу мого потенційного опонента, хочу звернутися до громади за порадою і задати декілька питань організаторам. Чесно кажучи, не знаю, про що дебатувати з С. Ратушняком:

– про те, як виділити за мерську каденцію не 4000 земельних ділянок, а, скажімо, 6000 ділянок?

– як простіше заволодіти низкою ласих об'єктів комунальної власності?

– чи, може, як, всупереч позиції громади, фахівців та й здорового глузду за будь-яку ціну забудувати площу Народну і Богдана Хмельницького?

– або ж як саме і куди краще бити дівчат-студенток та вагітних жінок?”.

Водночас обидва претенденти на посаду міського голови Ужгорода масово розмістили білборди, також ведеться роздача друкованої продукцію в агітаційних наметах.

Про Захід