Тячівська “Парасолька” допомагає військовим

Опубліковано:

Вчора, 16 серпня, у філії Вільшанського дитбудинку-інтернату – Тячівському центрі для молодих людей з обмеженими можливостями “Парасолька” – відбувся благодійний ярмарок-аукціон на підтримку українських військових, які воюють на сході країни.
Кожен охочий міг придбати оригінальні роботи, виготовлені руками мешканців “Парасольки”, – картини, листівки, різноманітні вироби з гіпсу, бісеру – і залишити грошові пожертви у спеціальній скриньці.

– Всією душею і серцем переживаємо за нашу армію, – ділиться думками завідувач Центру Оксана Лукач. – Боляче дивитись на те, як наші бійці віддають свої життя, і при цьому залишатись осторонь. Тому хотіли докласти і наших зусиль для того, щоб якось їм допомогти. Наші підопічні підготували для ярмарку творчі роботи, виготовлені власноруч у майстернях закладу. Незважаючи на те, що їх можливості обмежені, але вони великі працелюби. Їм буде радісно, якщо вони зможуть допомогти військовим.

У благодійному ярмарку взяли участь депутати Тячівської районної ради, керівники органів місцевого самоврядування, громадські активісти Тячівщини. Вироби “парасольківців” викликали щирий інтерес і розходились “на ура”.

Кошти від ярмарку будуть спрямовані на потреби військових у зоні АТО. Також під час акції було прийнято рішення подарувати вихованцям “Парасольки” діапроектор – до п'ятиріччя закладу.

Наталія Маджара, для Tyachiv.com.ua


Про Захід