Прикордонники запрошують закарпатців до спільної роботи

Опубліковано:

Останнім часом на території України зросла кількість спроб вчинення терористичних актів та провокаційних дій з метою дестабілізації обстановки в державі. Особи, які вдаються до вчинення таких дій, мають на меті розпалити у країні хаос, залякати населення, тим самим створити підґрунтя для просування своїх сепаратистських та антидержавних ідей.

Державна прикордонна служба України є одним з державних суб'єктів антитерористичної діяльності, на яку покладено забезпечення недоторканості державного кордону та припинення конфліктів і провокацій на кордоні. Тому, з метою забезпечення якісної протидії тероризму та іншій протиправній діяльності на державному кордоні України і в межах контрольованих прикордонних районів, звертаємося до Вас щодо надання випереджувальної інформації про факти можливої підготовки до вчинення терористичних дій, мінувань місцевості чи об'єктів, будь-яких провокацій. Цим самим Ви убезпечите себе, своїх рідних та близьких, долучитесь до забезпечення миру та добробуту в нашій державі.

У разі виявлення в прикордонні підозрілих невідомих осіб (у тому числі в військовій формі), транспорту, безпілотних літальних апаратів чи інших предметів, Вас просять негайно інформувати про це найближчий орган (підрозділ) Державної прикордонної служби України.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!!!

Від нас з вами залежить наша загальна безпека.

Спільними зусиллями ми відновимо мир на нашій землі!

Конфіденційність гарантується.

Контактні телефони: Чопський прикордонний загін – тел. (0312) 71-13-86.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

 


Про Захід