Мукачівські прикордонники затримали групу з 10-х нелегалів (Фото)

Опубліковано:

Десятьох вихідців з  Шрі-Ланки, які намагались незаконно перетнути державний кордон, затримали вчора прикордонники Мукачівського загону. Одного з “мандрівників”, прикордонний наряд зупинив неподалік від державного рубежу. Згодом під час проведення подальших пошукових заходів прикордонники вивили ще дві групи осіб, без документів. Зі слів затриманих стало відомо, що усі вони є громадянами Шрі-Ланки та мали намір незаконно потрапити на територію однієї з країн Європейського Союзу. 

Також вчора,  прикордонники відділу “Ужгород”  Чопського загону затримали громадянина Ірану. Чоловіка наряд зупинив за 100 метрів від державного кордону. Зазначений громадянин теж намагався у незаконний спосіб потрапити до Європи у пошуках кращого життя

Державна прикордонна служба України продовжує вживати комплекс заходів з метою протидії протиправній діяльності на державному кордоні. По всій ділянці кордону проводяться спеціальні операції із залученням силових відомств не тільки нашої держави, а й суміжних країн. Одна з них – “Кордон-2015”, основна мета якої – це боротьба з нелегальною міграцією.

dpsu.gov.ua

Про Захід