З облради та обласної лікарні можна безкоштовно подзвонити (ФОТОФАКТ)

Опубліковано:

Подзвонити безкоштовно на стаціонарний телефон із вуличних таксофонів – таку можливість усім бажаючим надав “Укртелеком”. Правда, безплатно базікати можна лише в межах міста та району.

В Ужгороді безкоштовні таксофони сьогодні розміщені, зокрема, у Закарпатській обласній лікарні ім. Новака, на автовокзалі, у фойє Закарпатської обласної ради.
Є міський телефон на шару й у єдиному пункті зв'язку Ужгорода на пл. Кирила і Мефодія.

Правда, як переконався кореспондент “Про Захід”, ажіотажу біля автоматів не спостерігається – на момент нашого моніторингу біля телефонів не було жодного користувача. До слова, усі вони мають індивідуальні номери – тож дзвонити можна не лише таксофону, а й на нього.

У закарпатській філії “Укртелекому” наразі не коментують ситуацію, наскільки популярна послуга безкоштовного стаціонарного зв'язку серед населення.
Згідно з інформацією біля таксофонів, безкоштовний зв'язок надається із травня до 30 листопада в рамках маркетингового дослідження. Очевидно, керівництво уже приватного “Укртелекому” визначається, наскільки популярний стаціонарний телефонний зв'язок.
“Про Захід”


Про Захід